Kurumsal | Misyon & Vizyon

Son teknoloji ürünü SCR sistemine sahip araçlarda kullanılan ve doğa için tasarlanan AUS 32 ürününde, Türkiye’nin lider üretim ve dağıtım şirketi YurtBlue olarak Türkiye genelinde bayilik çalışması kapsamında; tüm illerde işini ciddiye alan ve pazar payı oluşturabilecek ciddi iş ortakları arıyoruz. Bu amaçla, bölgesel ya da yerel firmalara bayilikler vermekteyiz.

Misyon

  •  Ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına destek olarak tüm paydaşlar için yüksek katma değer oluşturan AUS 32 üreticisi olmak.
  • Müşterimizin beklentilerinin ötesinde kaliteli ürün ve servis sunarak, müşterilerimizin vazgeçilmez tedarikçileri arasında olmak.
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve yeni teknolojileri uygulamak. Çözüm ve sonuç üretmeye odaklanmak.

Vizyon

YURTBLUE LTD.ŞTİ; Sınırlı kaynaklarını daha etkin, daha verimli kullanmak için modern üretim tesisi yatırımı yapan, bu yatırımlar sonucunda tasarruf eden, bu tasarrufla sağladığı hizmet kalitesini yükselten, doğada bıraktığı karbon ayak izini azaltan, çevreye ve doğal kaynaklara saygılı ürün üretmeyi ve tüm bunları yenilikçi ve sürdürülebilir yöntemlerle yapmayı görevi edinmiştir.